Námi nabízené služby

Elektrická požární signalizace

Elektrická požární signalizace (EPS) je systém sloužící k včasnému zachycení vzniku požáru.

Zajištujeme servis a montáž zařízení značek: PANASONIC, ESSER, LITES (ale i zastaralé ústředny TESLA), BENTEL, SIEMENS, ZETTLER a DSC

Zobrazit článek

Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou velmi významným prostředkem pro monitorování a to nejen pro bezpečnostní účely, např. pro ověření poplachového stavu, ale také pro sledování ruzných výrobních procesů v průmyslu apod.

Zobrazit článek

Strukturovaná kabeláž

Tyto kabeláže vynikají svou univerzálností a lze je použít pro propojení počítačů, tiskáren, kamerových subsystému, telefonních subsystému, sériových datových linek, pro přenos obrazového signálu, připojení docházkových systému a dalších bežných i speciálních zařízení.

Zobrazit článek

Optické spoje

Dokážeme Vám navrhnout ideální řešení optických přenosů pro využití v datových sítích, telekomunikacích ale i individuální řešení pro přenos obrazu v kamerových systémech.

Zobrazit článek

Videotelefony a domácí telefony

Domovní telefony a videotelefony patří k úzce specializované oblasti telekomunikační techniky, jejíž rozšíření sahá od malých bytových jednotek až po rozsáhlé administrativní a průmyslové komplexy.

Zobrazit článek

Automatizace průmyslových provozů

Jsme připravení řešit automatizaci vašich provozů, vedoucí ke zvýšení efektivity a spolehlivosti. Kromě spolehlivého a funkčního řešení zajistíme i následnou péči a servis daných automatizačních zřízení.

Zobrazit článek

Elektroinstalace

Zajištujeme kompletní elektroinstalace při výstavbě nových rodinných domů či bytů, bytových jader, rekonstrukce starých el. rozvodů a zařízení. Dále provádíme montáž elektroinstalací v průmyslových výrobních a skladovacích halách. Zajištujeme osazování rozvaděčů či jednotlivých modulů, příprava kabeláže.

Zobrazit článek

© 2017, Všechna práva vyhrazena www.chrz.cz