O nás

Společnost ESSV s.r.o. vznikla počátkem roku 2010 na základě rozvíjejících se aktivit subjektu „Vainert Zdeněk – ELEKTROSERVIS”, který byl založen již v roce 2005. 

Víc jak 15 let zkušeností

Postupem času, poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodl o založení vlastní firmy.

Nynější zaměstnanci tvoří celek firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek, zakládají si na individuální práci se zákazníkem nebo firmou při řešení konkrétních projektů.

Každému zákazníkovi nebo firmě, která má zájem o naše služby, je bezplatně poskytnuta konzultace.

Následnou montáž a servis zajištují pokud možno stejní technici, kteří komunikují se zákazníkem nebo firmou od samého počátku, znají všechny detaily o dané instalaci a mohou proto poskytnout efektivní a rychlý servisní zásah. Tento přístup sice klade vysoké požadavky na naše techniky, ale pro zákazníka i pro úspešnou bezproblémovost při řešení nejrůznějších instalací a zejména při servisních zásazích je to obrovský přínos.

 

I nadále se snažíme rozvíjet, zdokonalovat a jít s dobou v moderních trendech tohoto oboru. Kvalitní práce a spokojenost klientu je nám dostatečnou zárukou, že práci deláme dobře.

Podstatou naší firmy je stoprocentně vyhovět požadavkům investora a vyprodukovat kvalitní a bezporuchový systém, který plně vyhovuje daným normám pro tato zařízení a moderním trendům dnešní doby.

Rychlý kontakt

Potřebujete rychlou pomoc nebo jen radu? Vyplňte tento formulář a my se Vám ozveme.